LEVEL8
Kalbų ir kitų disciplinų centras
LT EN

 

Atsiliepimai

Rusų kalbos kursai suaugusiems

 

Susižavėjau rusų kalba. Per kūrybingą, linksmą ir įdomų rusų kalbos mokymo kursą igytos žinios padeda bendrauti, siekti didesnių karjeros galimybių. Mokytoja tampa tavo draugu.

Eglė, Kipras

 

Esu labai patenkinta intensyvaus rusų kalbos pradedantiesiems kursų lygiu! Atėjau visiškai nemokėdama rusų kalbos, ir po poros mėnesių turiu akivaizdžius rezultatus - pradėjau kalbėti rusų kalba, sugebu suprasti ką kalba kiti, pradėjau žiūrėti rusiškus filmus... Rudenį planuoju ir toliau tęsti rusų kalbos kursus - kursus pažengusiems. Šiuolaikiniai ir nenuobodūs mokymo metodai, maloni darbo atmosfera ir ypatingai nuoširdi, atidi ir profesionali savo srities žinovė Liubovė padarė rusų kalbos kursus maloniu ir labai naudingu užsiemimu! Kuo didžiausios sėkmės Jums ateityje! Visiems tikrai labai rekomenduoju!

 

Sisley Paris atstovė Lietuvoje Dovilė Railaitė


 

Šis rusų kalbos kursas puikiai tinka užsiėmusiems žmonėms, kurie negali skirti laiko papildomai mokytis namuose. Namų darbų neužduodama, visas mokymasis vyksta klasėje. Kiekvieną pamoką kartojama jau išmokta medžiaga, ji pritaikoma kalbant. Taip išmokstama tarsi nejučia, be papildomo streso ir įtampos. Be to, siekiama ne sausai "iškalti" gramatiką, o ją mokėti pritaikyti kalbant. Baigę kursą, turėsite pagrindinę gramatikos ir šnekamosios kalbos bazę.

 

Vaida, buhalterė

 

Rusų kalbos kursai padėjo pamilti rusų kalbą, mokytojos dėka peržengiau ilgus metus mane slėgusį psichologinį barjerą kalbėti, nors labai gerai kalbos ir nemoku. Į kiekvieną užsiėmimą eidavau su užsidegimu kažką vėl išmokti naujo. Svarbiausia, jog per kursus ne tik pagilinau savo žinias, bet ir užsidegiau noru toliau tobulėti, pradėjau skaityti knygas rusų kalba, ko maniau niekada nedarysiu. Rekomenduočiau visiems mokytis pas Liubovę.

 

Aurelija, vadybininkė

 


Rusų kalba dėstoma ne standartiniu, mokykliniu būdu, o žaismingai, per diskusijas. Vienos pamokos metu lengvai įsisavinamos kelios taisyklės. Pati pajutau, kad tarsi iš pasąmonės pavyksta taisyklingai pasakyti sakinius ir vesti diskusijas rusų kalba, nors nieko nereikėjo mokytis atmintinai. 

 

Eglė, nuomos projektų vadovė

 

 

Thomas, įmonės vadovas, Ciurichas (Šveicarija)